Elektromontáže, elektroinstalace

Nabízíme kompletní elektroinstalační práce včetně rekonstrukcí bytů, domů, provozoven. Naše služby jsou kompletní, včetně zaházení drážek, vyštukování a vymalování, prostě uvedení zdí do původního stavu včetně úklidu. Nezbyde po nás žádný nepořádek, jsme vybaveni profesionálním nářadím, které minimalizuje prach a nepořádek.


Nabízené služby


Elektroinstalační práce

Připravíme kompletně novou elektroinstalaci při rekonstrukci bytů, domů, provozoven včetně stavebních prací s tím spojených (závěrečný úklid, vyštukování drážek,vymalování atd). Odvádíme čistou práci a používáme pouze profesionální nářadí


Montáž zahradního osvětlení

Navrhneme a zrealizujeme zahradní osvětlení vč. nasvícení jezírek, vodopádů, potůčku, stromů atd., to vše ovládané pohodlně dálkovým ovládáním nebo pomocí automatiky. Vše záleží pouze na vaší fantazii.


Montáž a modernizace osvětlení

Provádíme montáž veřejného osvětlení (jsme vybaveni i kloubovou plošinou s dosahem 12m) i montáž a modernizaci osvětlení např. v chodbách, společných prostorech bytových domů, paneláků, ale i rodinných domcích za účelem úspory energie a zvýšení komfortu.


Montáž el. vytápění, výhřívání

Nabízíme elektrické podlahové vytápění, vyhřívání žlábků a úžlabí, samoregulačních topných panelů k ochraně potrubí proti zamrzání. Vše včetně možnosti dálkového spínání.


Montáž hromosvodů

Montáže hromosvodů od rodinných domků až po průmyslové haly.


Opravy elektrospotřebičů

Po domluvě opravíme i elektrospotřebiče jako např. přímotopy, akumulační kamna, výměna topných těles atd.


Výškové práce

Nabízíme výškové práce např. pro montáž osvětlení, nasvícení fasád, různé elektromontážní a stavební práce.


Pracujeme pouze s kvalitními výrobky renomovaných značek, na které se můžeme spolehnout, máme je vyzkoušené a vyhovují náročným požadavkům.

Používáme výrobky těchto firem:


ABB     EATON     Schneider     Hager     Devi     Raychem     OEZ Zaujala Vás nabídka na elektromontáže a chcete více informací? Nezávazným vyplněním formuláře nám pošlete kontakt a přidejte pár informací o řešení, které vy Vás zajímalo. V nejbližší době se ozveme.

Vaše jméno:

Telefon:

Emailová adresa:

Kontrolní otázka: 3 plus 3 =